0
Apie mus
UAB “PRO COLORE” įkurta 1991m. privataus kapitalo pagrindu, remiantis sukurta vizija, idėjomis ir tikėjimu sėkme.

Pradinėje savo veiklos fazėje įmonė vertėsi tik didmenine prekyba ūkinėmis prekėmis. Palengva užsimezgė ryšiai su didmeninės prekybos įmonėmis, imta lankytis parodose, ieškoti užsienio partnerių.

1993 m. įmonė pradėjo vystyti mažmeninę prekybą. Atidaryta ūkinių-statybinių prekių parduotuvė.

1994m. įmonė pirmą kartą importavo statybines medžiagas iš Vakarų Europos. Tai buvo tuo metu Lietuvoje dar nelabai žinomos ir naudojamos statybinės medžiagos: sandarintojas silikonas, sandarintojas akrilas, sandarinimo putos, kitaip dar vadinamos montažinėmis putomis.

1996 – 1997 m. įmonė įsigijo 8000 m2 negyvenamo ploto, kurį palaipsniui rekonstruoja ir pritaiko savo reikmėms.

1997 m. Vokietijoje įsigijus įrengimus, vienoje iš rekonstruotų patalpų, buvo pradėtas sandariklių fasavimas. Užsimezgė ryšiai su įmonėmis Rusijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, kurios tapo mūsų įmonėje išfasuotų sandariklių pirkėjomis. Glaudus bendradarbiavimas su verslo partneriais – ypač svarbus įmonės veiklos principas.

2000 m. įvertinus rinkos poreikius ir įmonės finansines galimybes, nutarta pradėti vandeniu skiedžiamų akrilinių gruntų, dažų gamybą.
Įmonės produkcija greitai rado rinką Lietuvoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Estijoje. Tai skatina sparčiai plėtoti įmonės veiklą, steigti naujas darbo vietas, modernizuoti gamybą, didinti eksportą.

Įmonė gamina ir parduoda statybines medžiagas, kurios atitinka Europos Sąjungos reikalavimus, apie ką liudija prekių bandymų protokolai, kurie išduodami remiantis kompetetingų organizacijų atliktų bandymų rezultatais bei Vakarų Europos žaliavų tiekėjų kokybės sertifikatais.

Džiaugiamės esamais klientais ir nuolat ieškome naujų. Jeigu dar nesate mūsų klientais, tai tikimės, jog jais tapsite artimiausiu metu.

Kviečiame visas statybines įmones, privačius statytojus bei mažmeninės prekybos įmones abipusiai naudingam bendradarbiavimui!