0

Įspėjame, jog spalvos atvaizdavimas ekrane priklauso nuo ekrano tipo, kontrasto, ryškumo ir kitų veiksnių, todėl ekrane matomi atspalviai gali neatitikti realių spalvų. Rinkdamiesi spalvą būtinai į tai atsižvelkite. Mes rekomenduojame spalvas rinktis apsilankius PRO firminėje parduotuvėje esančioje Pietario g. 8, Vilniuje arba nemokamai užsisakyti „Harmony Synthesis“ bei „Coulour Harmony" spalvų paletes.


Palečių užsisakymo taisyklės

  1. Už kiekvieną užsisakomą spalvų paletę Pirkėjas Pardavėjui palieka 40 EUR/138.11 Lt užstatą pervesdamas jį į Pardavėjo sąskaitą.
  2. Ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas po spalvų palečių pristatymo, Pirkėjas spalvų paletes privalo grąžinti Pardavėjui. Už kiekvieną uždelstą spalvų palečių grąžinimo kalendorinę dieną taikoma 5 EUR/17.26 Lt bauda, kuri yra išskaičiuojama iš užstato sumos.
  3. Jei Pirkėjo Pardavėjui grąžinamų spalvų palečių būklė, atsižvelgiant į normalų nusidėvėjimą, yra pablogėjusi, Pardavėjas turi teisę proporcingai tokiam pablogėjimui sumažinti grąžinamo užstato sumą.
  4. Ne vėliau kaip per 2 darbo dienas po spalvų palečių grąžinimo Pardavėjas grąžina Pirkėjui užstatą pervesdamas jį į Pirkėjo sąskaitą.
  5. Spalvų palečių pristatymui taikomos bendros prekių pristatymo sąlygos.
NANO.KRATZ
Trumpas aprašymas:

Nano-silikoninis struktūrinis tinkas NANO.KRATZ. Ilgaamžis, ypatingai atsparus atmosferos poveikiui ir nešvarumams, mažos sąnaudos. 'Samanėlė'
Paspauskite apskritimą ir pasirinkite norimą spalvą
Spalva:
Frakcija:
Pasirinkti
Galimos pakuotės:

20KG
-
+
39.00 EUR
Bendra suma:
0 EUR
Skaičiuoklė:

Plotis (m) Ilgis (m)
Frakcija
Produkto aprašymas
Trumpas aprašymas: Nano-silikoninis struktūrinis tinkas NANO.KRATZ. Ilgaamžis, ypatingai atsparus atmosferos poveikiui ir nešvarumams, mažos sąnaudos. 'Samanėlė'

Naudojimo sritis: tinkuotų, betoninių, silikatinių blokelių, gipso kartono, plytų mūro ir kitų mineralinių paviršių struktūriniam tinkavimui. Geriausiai tinka šiltintų mineraline vata, taip pat senų, mineraliniu tinku tinkuotų, fasadų tinkavimui. Lauko ir vidaus darbams.

Savybės: Paruoštas naudojimui, pagamintas naudojant vandeninę organo-silikatinę nano hibridinę dispersiją, sudarytą sujungus silicio dioksido nano daleles su akriliniu kopolimeru. Šios dispersijos dėka NANO.KRATZ nano-silikoniniam struktūriniam tinkui yra sukuriamas vientisas nano-struktūrinis plėvelės paviršius, tinkui suteikiantis ilgaamžiškumą, atsparumą atmosferos poveikiui ir itin sumažinantis nešvarumų prilipimą prie paviršiaus. NANO.KRATZ nano-silikoninis struktūrinis tinkas gerai sukimba su paviršiumi, dėl panaudoto sintetinio armavimo pluošto pasižymi plastiškumu ir mechaniniu stiprumu, yra lengvai tepamas ir išlyginamas, nestipraus, specifinio kvapo, tonuojamas. Tinko gamyboje panaudota silikoninė dispersija labai pagerina vandens garų pralaidumą, o silikoniniai priedai sumažina vandens įgeriamumą į tinkuotą paviršių. Dėka sudėtyje esančio biocidinio produkto, kurio veiklioji medžiaga yra cinko piritionas, nano-silikoninis struktūrinis tinkas NANO.KRATZ pasižymi atsparumu pelėsiams (grybams), dumbliams ir bakterijoms.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti tvirtas (netrupėti), sausas ir švarus. Prikibimą mažinančias medžiagas – tepalus, riebalus, dulkes, skiedinio likučius, senus besilupančius dažus, kreidinius paviršius nuvalykite. Silpnus ir porėtus paviršius pirmiausia gruntuoti PRO SILSIL gruntu, po to sukibimą su paviršiumi padidinančiu gruntu PRO UNIVERSAL GRUND, tvirtus paviršius iš karto gruntuoti sukibimą su paviršiumi padidinančiu gruntu PRO UNIVERSAL GRUND (jei dekoravimo tinkas tonuojamas, gruntą taip pat rekomenduojama tonuoti dekoravimo tinkui atitinkama spalva).

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C ir ne aukštesnė kaip +30°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, esant stipriam skersvėjui, lyjant. Po armavimo arba tinkavimo mineraliniu tinku, nano-silikoninį struktūrinį tinką NANO.KRATZ tepti ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Tinkavimas: prieš naudojimą tinką gerai išmaišyti. Ant tinkuojamo paviršiaus tinką galima užnešti mechanizuotai (purškimo įranga) arba tepti rankiniu būdu (metaline mentele) ir išlyginti plastikine mentele. Esant poreikiui, tinką galima skiesti su vandeniu iki 2% ( į 20kg tinko galima pilti iki 0,4L vandens).

Sąnaudos: priklausomai nuo frakcijos dydžio: 1mm - 1,4-1,6 kg/m², 1,5mm - 1,8-2 kg/m²; 2,0mm - 2,3-2,5 kg/m²; 2,5mm - 2,7-2,9 kg/m²; 3,0mm - 3,0-3,3 kg/m².

Džiūvimo trukmė: esant +20°C temperatūrai ir santykiniam oro drėgnumui 65%: ~24 val.

Įrankių valymas: išplauti vandeniu tuoj pabaigus darbą.

Spalva: balta, galimi įvairūs atspalviai.

Laikymo ir gabenimo sąlygos: ne žemesnėje kaip +5°C ir ne aukštesnėje kaip +30°C temperatūroje sandariai uždarytame inde. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir užšalimo!

Aplinkos ir darbo sauga: nepilkite tinko į kanalizaciją, vandens telkinius ar dirvą. Stengtis neįkvėpti garų. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių. Prarijus nedelsiant skambinti į apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biurą arba kreiptis į gydytoją. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.